Kontakti


Mēs esam Anda un Baiba.
Esam dzīvespriecīgas, optimistiskas, ar pozitīvu dzīves uztveri.

Esam laimīgas, kad redzam sava darba rezultātu, kas patīk gan pašām, gan citiem. Tas iedvesmo! Varam un gribam Jums palīdzēt radīt skaistu un patīkamu dārza (āra) telpu. Priecāsimies Jūs satikt un palīdzēt Jums!

Zvaniet!     Rakstiet!     Būsim!

Mūsu kontakti:

Tālr. 29199100
Tālr. 20200066

e-pasts: info@abelia.lv

Sazinies ar mums

Par mums nedaudz vairāk:

Anda Baumane – uzņēmuma dibinātāja un īpašniece, dendroloģijas eksperte:

Jau no agras bērnības esmu daudz un smagi strādājusi gan vecāku dārzā, gan vecvecāku laukos, gan kolhoza tīrumos. Bērnībā raugoties uz savām tulznās sastrādātajām rokām, domāju, ka nekad dzīvē man nebūs dārza. Taču asins balss dara savu, un šobrīd man ir ne tikai dārzs, bet top un nemitīgi pilnveidojas dendroloģiskais parks, kolekcijas augu stādaudzētava. Te ir apkopots liels skaits dažādu un retu skuju koku un lapu kokaugu sugu un šķirņu. To visu veidojot arī tiek iegūta papildus pieredze un zināšanas dārzkopības, dārzu ainavas un botānikas jomā, kas nemitīgi tiek papildinātas, meklējot un lasot jaunāko informāciju dažādos resursos, interesējoties, kontaktējoties ar citu stādaudzētavu vadītājiem, botānisko dārzu speciālistiem, piedaloties izstādēs, braucot pieredzes apmaiņas braucienos pa Latviju un uz ārvalstīm.Dārzu ierīkošana man ir gan darbs, gan hobijs un sirdslieta, kur tiek ieguldīts laiks, zināšanas, pieredze un dvēsele.Esmu studējusi Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātē, Lauksaimniecības universitātē, BA “Turība” un ne tikai. Taču par savu galveno vērtību uzskatu ne tik daudz augstskolu diplomus, cik reālā darba pieredzi visas dzīves garumā.

Baiba Meistere – uzņēmuma līdzīpašniece, ainavu dizainere Studējusi ainavu arhitektūru. Sākuma posmā dārzu veidošana bijusi kā hobijs gan veidojot savu dārzu, gan palīdzot draugiem un radiem. Tā kā reālajā darbā tika novērtēta Baibas stila, krāsu un faktūras izjūta, tad ainavu arhitektūra no hobija pārvērtusies profesionālā darbībā.

ABELIA SIA rekvizīti:

PVN maks.kods: LV40103437749
   Jurid. adrese: Ūnijas iela 72-18, Rīga                               
   A/s Swedbank
   konts: LV67HABA0551031124268